Kiedy myślę o mojej pracy marzeń zawsze przychodzi mi do głowy pomysł, który od lat uznawałam za absurdalny – PRZYJACIÓŁKA! Jak tu zarabiać na relacji, zaufaniu, bliskości?

 Po pierwsze jednak w pełni zgadzam się z tezą, że dobrze jest robić coś, w czym wykorzystuje się swoje unikalne talenty i w dodatku ma się z tego frajdę.  A po drugie w ten właśnie sposób zarabia terapeuta, psycholog, poniekąd również lekarz i na przykład masażysta relaksacyjny. Daje swoją wiedzę, ale i bliskość, buduje relację. 

 ZATEM

 Po prostu zapraszam!

 

spotkania warsztatowe

Razem z przyjaciółką stworzyłyśmy program warsztatów dla kobiet http://www.przystandlaserca.pl/ – możecie z niego skorzystać w całości i zapisać się przez stronę, albo zgłosić się bezpośrednio do mnie, jeśli interesuje Was na przykład jeden konkretny temat i chcecie w ten sposób zorganizować sobie miłe babskie spotkanie.

 

spotkania indywidualne

Ta opcja jest dla mnie bardzo szczególna. Lubię słuchać i dzielić się swoim doświadczeniem. I mam grono kochanych, wyjątkowych przyjaciółek z którymi wzajemnie się wspieramy w takiej relacji. Mam poczucie, że w mojej głowie i sercu jest więcej miejsca. I że moje doświadczenie może komuś jeszcze coś dać. Możemy się więc umówić na kawę i pogadać. Jak przyjaciółka z przyjaciółką. We dwie! :). 

 

Co zyskujesz? 

  • czas na przyjrzenie się swoim uczuciom, potrzebom i pragnieniom w przyjaznych warunkach 
  • doświadczenie bycia ważną i przyjętą
  • relaks z kawą albo świeżo wyciskanym sokiem pomarańczowym 
  • możliwość usłyszenia mojej informacji zwrotnej
  • szansę na podpytanie o to, co i jak mi w życiu wychodzi, a co nie. I co z tym robię.
  • doświadczenie czasu dla siebie, o czym pisałam na przykład w tekście wychodzę.

 

wykłady

Mam doświadczenie najróżniejszych bardzo dobrze przyjmowanych wykładów i prelekcji. Mówiłam do małżeństw, narzeczonych, młodzieży i… studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku 🙂 Chętnie powiem Wam coś o budowaniu relacji, o byciu mamą, o kobiecości, o rozwoju w doświadczeniu słabości… Jestem otwarta na współpracę również w innych obszarach tematycznych.

 

 

Dzwońcie lub piszcie 🙂

Bardzo jestem ciekawa naszych rozmów i spotkań!

Ola Sulej
tel. 513 495 770
osulej@wp.pl